Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę plików cookie.

Witamy na viagogo!

Centrum pomocy

Czym jest gwarancja biletowa viagogo?
Kupujący mają gwarancję otrzymania ważnych biletów na czas wydarzenia. W przypadku wystąpienia problemów, viagogo zobowiązuje się zapewnić nabywcy odpowiednie bilety zastępcze lub zwrot poniesionych kosztów.

 • Problemy związane z biletami, które wystąpią jeszcze przed wydarzeniem, muszą zostać zgłoszone w ciągu 10 dni roboczych po otrzymaniu biletów. W przeciwnym wypadku przestaje obowiązywać Gwarancia viagogo.
 • W przypadku wystąpienia problemów z biletami w dniu wydarzenia, koniecznym jest zgłoszenie ich do viagogo w ciągu 5 dni roboczych od incydentu.
 • W niektórych przypadkach koniecznym może być wypełnienie Formlarza Roszczeń Spornych i zapewnienie dodatkowych informacji aby otrzymać zwrot kosztów. Aby ubiegać się o zwrot, formularz musi zostać dostarczony viagogo nie więcej niż 10 dni roboczych po otrzymaniu.
 • Odrzucenie zażalenia może być spowodowane między innymi:
 • - Złożeniem za zażalenia poza ramami czasowymi określonymi powyżej
  - Próbą wejścia na teren wydarzenia przy pomocy niewłaściwego biletu (np. dorosła osoba ubiega się o wstęp na podstawie biletu dziecięcego)
  - Odmową wstępu na teren wydarzenia w wyniku błędu konsumenckiego, na przykład niewydrukowaniem e-biletu na czas, próbą wejścia na podstawie emaila potwierdzającego lub spóźnieniem się na wydarzenie
  - Odmową wstęu na teren wydarzenia spowodowaną zachowaniem lub strojem niezgodnym z regulaminem lokalu
  - Gdy klient został poinformowany o ograniczeniu odsprzedaży biletów w momencie zakupu, ale nie próbował wejść na wydarzenie i nie został pozbawiony prawa wstępu w wyniku tegoż ograniczenia

Sprzedający mają gwrancję otrzymania zapłaty za bilety, które zostały sprzedane i na czas dstarczone.

Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na nadrzędne prawa ustawowe. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym Regulaminie Użytkowania Serwisu.

Czy uważasz, że odpowiedź była pomocna? Tak Nie
Dlaczego okazała sie niewystarczająca?
Zrozumiałem/am odpowiedź, ale nie była ona wystarczająca.
Nie zrozumiałem/am odpowiedzi.
Nie mogę znaleźć pytania dotyczącego mojego problemu.
Kontakt z Obsługą Klienta