Bilety na Coachella Music Festival

Festiwal Coachella Valley Music and Arts w Indio w stanie California jest corocznym świętem dla fanów muzyki i sztuki. Imponujące, ogromne instalacje i rzeźby są prawdziwą gratką dla fanów sztuki. Melomani także mają z czego wybierać: czy jesteś fanem rocka, indie, hip-hopu, dance czy muzyki elektronicznej - na pewno znajdziesz coś dla siebie! Festiwal Coachella słynie z doboru artystów z najwyższej półki. W programie dwóch weekendów Coachella 2016 są zarówno wschodzące gwiazdy jak i słynne zespoły: Guns N’ Roses, Calvin Harris, LCD Soundsystem, Ice Cube, Sia, Ellie Goulding, Major Lazer, Jack U, Of Monsters and Men, Underworld, Chvrches i wiele innych! Kup bilety już dziś – gwarantowane i bezpieczne! Możesz także sprzedać swoje bilety na festiwal Coachella na viagogo – wystawienie biletów na sprzedaż jest darmowe, a wszystkie transakcje są objęte gwarancją biletową viagogo. Możesz też sprzedać swoje dodatkowe bilety na Coachella Music Festival na stronie viagogo. Wystawianie biletów na sprzedaż jest darmowe! Wszystkie bilety na Coachella Music Festival są objęte gwarancją biletową viagogo!

bilety Dziś w sprzedaży

31 - tyle osób przegląda bilety na Coachella Music Festival

Sprzedaje się błyskawicznie.
Coachella Music Festival 2018 - Weekend 1 Empire Polo Club Indio, California, USA Zaraz się wyprzedadzą - zostało tylko kilka biletów
Coachella Music Festival 2018 - Weekend 2 Empire Polo Club Indio, California, USA Zaraz się wyprzedadzą - zostało tylko kilka biletów Najtańsze w Indio! Bilety na to wydarzenie to najtańsza oferta na Coachella Music Festival 2018 - Weekend 2 w Indio na naszej stronie.
Ustawienia regionalne
  • Kraj: Polska
  • Język: Polski
  • Waluta: PLN Złoty polski
Copyright © viagogo AG 2017 O firmie
Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz Polityki Prywatności firmy
- : web02 : -