bilety Dziś w sprzedaży

Bilety na Roger Waters

Nie tylko współzałożyciel i basista jednego z najbardziej legendarnych ekip rockowych w historii muzyki, Roger Waters jest także gwiazdą, która odniosła sukces dzięki swojej pracy. Jako główny autor słów i kompozytor Pink Floyd stał się znany ze swojego wybitnego wkładu w trzeci najlepiej sprzedający się album wszech czasów "The Dark Side Of The Moon". Po odejściu z grupy w 1984 r., Waters wyrył swoją własną ścieżkę w przemyśle muzycznym debiutanckim albumem "The Pros and Cons of Hitchhiking", na którym znajdują się partie gitarowe Erica Claptona. Pierwsze główne słowa uznania jako artysty solowego pojawiły się wraz z wydaniem jego albumu z 1992 r. "Amused to Death" i od tamtej chwili odbył serię światowych tournee, w tym trzyletnie od 1999 r. Między wrześniem 2010 r. i lipcem 2012 r., Waters zagrał gigantyczne wyprzedane tournee na całym świecie, aby uczcić 30-lecie pierwszego wykonania podwójnego albumu "The Wall" na scenie. Wybierz datę, aby zobaczyć zakres biletów dostępnych lub zobaczyć tournee Rogera Watersa na mapie, aby odnaleźć imprezę niedaleko siebie. Możesz także sprzedać swój wolny bilet na koncert Rogera Watersa na viagogo. Umieszczenie biletów na liście jest darmowe. Wszystkie bilety są objęte gwarancją serwisu viagogo! Nie czekaj dłużej - kup bilet na koncert Rogera Watersa już teraz!

925 - tyle osób przegląda bilety na Roger Waters

Szukaj wg lokalizacji

Kraków, Polska Tauron Arena Kraków Roger Waters
Wyprzedano
Gdansk, Polska Ergo Arena Roger Waters
Wyprzedano
Auckland, Nowa Zelandia Spark Arena Roger Waters Najtańsze w Auckland! Bilety na to wydarzenie to najtańsza oferta na Roger Waters w Auckland na naszej stronie.
Auckland, Nowa Zelandia Spark Arena Roger Waters Zostało tylko kilka biletów
Dunedin, Nowa Zelandia Forsyth Barr Stadium Roger Waters Zostało tylko kilka biletów
Sydney, Australia Qudos Bank Arena (Formerly Allphones Arena) Roger Waters
Brisbane, Australia Brisbane Entertainment Centre Roger Waters
Melbourne, Australia Rod Laver Arena Roger Waters
Melbourne, Australia Rod Laver Arena Roger Waters Najtańsze w Melbourne! Bilety na to wydarzenie to najtańsza oferta na Roger Waters w Melbourne na naszej stronie.
Adelaide, Australia Adelaide Entertainment Centre - Arena Roger Waters
Perth, Australia Perth Arena Roger Waters
Sprzedaje się błyskawicznie.
Barcelona, Hiszpania Palau Sant Jordi Roger Waters
Sprzedaje się błyskawicznie.
Barcelona, Hiszpania Palau Sant Jordi Roger Waters Najtańsze w Barcelona! Bilety na to wydarzenie to najtańsza oferta na Roger Waters w Barcelona na naszej stronie.
Sprzedaje się błyskawicznie.
Milan, Włochy Mediolanum Forum Roger Waters Najtańsze w Milan! Bilety na to wydarzenie to najtańsza oferta na Roger Waters w Milan na naszej stronie.
Milan, Włochy Mediolanum Forum Roger Waters
Więcej
48 pozostałe
Ustawienia regionalne
  • Kraj: Polska
  • Język: Polski
  • Waluta: PLN Złoty polski
Copyright © viagogo AG 2017 O firmie
Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz Polityki Prywatności firmy
- : web01 : -