Bilety na Roger Waters

Nie tylko współzałożyciel i basista jednego z najbardziej legendarnych ekip rockowych w historii muzyki, Roger Waters jest także gwiazdą, która odniosła sukces dzięki swojej pracy. Jako główny autor słów i kompozytor Pink Floyd stał się znany ze swojego wybitnego wkładu w trzeci najlepiej sprzedający się album wszech czasów "The Dark Side Of The Moon". Po odejściu z grupy w 1984 r., Waters wyrył swoją własną ścieżkę w przemyśle muzycznym debiutanckim albumem "The Pros and Cons of Hitchhiking", na którym znajdują się partie gitarowe Erica Claptona. Pierwsze główne słowa uznania jako artysty solowego pojawiły się wraz z wydaniem jego albumu z 1992 r. "Amused to Death" i od tamtej chwili odbył serię światowych tournee, w tym trzyletnie od 1999 r. Między wrześniem 2010 r. i lipcem 2012 r., Waters zagrał gigantyczne wyprzedane tournee na całym świecie, aby uczcić 30-lecie pierwszego wykonania podwójnego albumu "The Wall" na scenie. Wybierz datę, aby zobaczyć zakres biletów dostępnych lub zobaczyć tournee Rogera Watersa na mapie, aby odnaleźć imprezę niedaleko siebie. Możesz także sprzedać swój wolny bilet na koncert Rogera Watersa na viagogo. Umieszczenie biletów na liście jest darmowe. Wszystkie bilety są objęte gwarancją serwisu viagogo! Nie czekaj dłużej - kup bilet na koncert Rogera Watersa już teraz!

bilety Dziś w sprzedaży

12 - tyle osób przegląda bilety na Roger Waters

Szukaj wg lokalizacji

Cleveland, Ohio, USA Quicken Loans Arena Roger Waters
Wyprzedano
In3dni
Albany, New York, USA Times Union Center Roger Waters
In4dni
Hartford, Connecticut, USA XL Center Roger Waters
In7dni
Boston, Massachusetts, USA TD Garden Roger Waters Najtańsze w Boston! Bilety na to wydarzenie to najtańsza oferta na Roger Waters w Boston na naszej stronie.
In8dni
Godzina i data do potwierdzenia
Boston, Massachusetts, USA TD Garden Roger Waters
In12dni
Toronto, Kanada Air Canada Centre Roger Waters
In13dni
Toronto, Kanada Air Canada Centre Roger Waters Najtańsze w Toronto! Bilety na to wydarzenie to najtańsza oferta na Roger Waters w Toronto na naszej stronie.
In16dni
Quebec, Kanada Centre Vidéotron Roger Waters
Québec, Kanada Centre Videotron Roger Waters: US + Them
Wyprzedano
In17dni
Quebec, Kanada Centre Vidéotron Roger Waters Najtańsze w Quebec! Bilety na to wydarzenie to najtańsza oferta na Roger Waters w Quebec na naszej stronie.
In17dni
Québec, Kanada Centre Videotron Roger Waters: US + Them
In20dni
Ottawa, Kanada Canadian Tire Centre (formerly Scotiabank Place) Roger Waters
In23dni
Toronto, Kanada Air Canada Centre Roger Waters
In26dni
Montreal, Kanada Bell Centre Roger Waters Zaraz się wyprzedadzą - zostało tylko kilka biletów
In27dni
Montreal, Kanada Bell Centre Roger Waters Zaraz się wyprzedadzą - zostało tylko kilka biletów Najtańsze w Montreal! Bilety na to wydarzenie to najtańsza oferta na Roger Waters w Montreal na naszej stronie.
Więcej
22 pozostałe
Ustawienia regionalne
  • Kraj: Polska
  • Język: Polski
  • Waluta: PLN Złoty polski
Copyright © viagogo AG 2017 O firmie
Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz Polityki Prywatności firmy
- : web04 : -